The bar costs about $20 for an eight-ounce piece. It’s manufactured with higher-quality ingredients and care. Mainly because it’s so well-known, only some can be found at any given time.The lore created across the bar has hungry social networking end users drooling. I traveled around one hour to flavor it for myself (additional on that afterwar